Menu główne

Szoła pływania WOPR dla kandydatów na ratowników wodnych

Zajęcia w Szkole pływania WOPR dla kandydatów na ratowników wodnych rozpoczynają się od intensywnej rozgrzewki na lądzie. Następnie wspólne rozpływanie pod czujnym okiem instruktorów WOPR i instruktorów ratownictwa wodnego oraz przy użyciu podręcznego sprzętu ratowniczego: Boja SP, pas typu węgorz. Kolejne etapy to pływanie stylowe, skoki do wody, pływanie pod wodą na odległość.

20210622 165718

Czytaj więcej: Szoła pływania WOPR dla kandydatów na ratowników wodnych

szkolenie

Zdobywamy stopnie organizacyjne: Młodszy Ratownik WOPR oraz Ratownik WOPR.

20191101 115815

Szkolenia ratowników wodnych prowadzą instruktorzy WOPR podmiotu uprawnionego do wykonywania ratownictwa wodnego. Chcesz zdobyć zawód ratownika wodnego - zapraszamy, wstąp w nasze szeregi.Fotorelacja w załączeniu 22.MI.2019 Masz pytanie? Zadzwoń - tel. 602552929.

Ratownik Wodny - zawód dla twardzieli

2019.11.25

Większości z nas bycie ratownikiem wodnym kojarzy się z obrazkami z filmu „Słoneczny patrol”- piękne plaże, gorące słońce, opalenizna w kolorze karaibskiego brązu, smukłe i umięśnione ciała w obcisłych strojach kąpielowych i przesiadywanie na wieży obserwacyjnej w celu podglądania przez lornetkę plażowiczów i wody. Czy tak jest w rzeczywistości? Czy praca ratownika wodnego to letnia sielanka?

Czytaj więcej: Ratownik Wodny - zawód dla twardzieli

Zgrupowanie -:)

Szkolenie ratowników WOPR z atrakcjami

20190828 093742

28 sierpnia rozpoczęliśmy szkolenie ratowników wodnych nad jeziorem Starogrodzkim. Nie obyło się bez atrakcji- kąpieli słonecznych i krioterapii, ratowania zdrowia, ćwiczeń fizycznych i manualnych, zajęć teoretycznych i relaksu przy ognisku, ale wszystko po kolei...

Czytaj więcej: Zgrupowanie -:)

Wiedza i umiejętności

Szkolenie RATOWNIKÓW WODNYCH w Chełmnie

20190608 130151

W Chełmnie trwa szkolenie kandydatów na Ratowników Wodnych. Zajęcia praktyczne i teoretyczne odbywają się w Parku Wodnym w Świeciu, Pływalni "WODNIK" w Chełmnie oraz nad Jeziorem Starogrodzkim. Wszyscy kursanci są bardzo zmobilizowani.

Czytaj więcej: Wiedza i umiejętności

Szkolenia 2019

20190224 102930

Zostań Ratownikiem Wodnym. Zdobądz stopień organizacyjny: Młodszego Ratownik i Ratownik WOPR. Szkolenie prowadzą instruktorzy WOPR w Warszawie - podmiotu uprawnionego do wykonywania ratownictwa wodnego. Jesteś zainteresowany? Zapraszamy tel. +48 602 552 929.

FaceBook - WOPR w Chełmnie

E-mail: WOPR.biuro@wp.pl

Fotorelacja

Wspólna pasja -:)

998453

Szkolenie Ratowników Wodnych. Sprawdzian wiedzy i umiejętności. Uczestnicy szkolenia zmotywowani - wiedzą, że brakuje ratowników. Chcą podjąć pracę, ratować zdrowie i życie ludzkie na obszarach wodnych. więcej Foto

Przed sezonem

Nad pięknie położonym Jeziorem Starogrodzkim w Chełmnie ratownicy Chełmińskiego WOPR doskonalili umiejętności pływackie oraz działania ratownicze przed zbliżającymi się wakacjami. Będziemy ratować osoby znajdujące się w niebezpieczeństwie utraty życia i zdrowia na obszarach wodnych  -:)

IMG 9111

Foto relacja - zapraszamy -:)

Doskonalimy umiejętności -:)

Przed zbliżającym się sezonem letnim kandydaci na ratowników wodnych doskonalą umieętności pływackie

SAM 3019

RATOWNIK WODNY

I. ZAŁOŻENIA ORGANIZACYJNO-PROGRAMOWE

1. Cel kształcenia: Celem kształcenia jest przygotowanie osób zatrudnionych, pełniących służbę  lub będących członkami podmiotów uprawnionych do wykonywania ratownictwa wodnego i podejmowania działań ratowniczych. Praca wychowawczo – szkoleniowa z młodzieżą.

Czytaj więcej: Doskonalimy umiejętności -:)

marzec 2015 ratownik wodny

Szkolenia RATOWNIKA WODNEGO w 2015 roku prowadzone przez Instruktorów Chełmińskie WOPR rozpoczęte. Czternaście osób ukończyło pierwszy moduł kursu. Wszyscy z niecierpliwością oczekują na uroczystość ślubowanie oraz nadanie pierwszego stopnia organizacyjnego Młodszego Ratownika WOPR.

IMG 7096