Zaloguj się
Menu główne

20190625 161206

Obóz młodzieżowy w Lloret de Mar (Hiszpania), to niezapomniana przygoda i fantastyczna wyprawa. Młodzież pod okiem wychowawców mogła poznać najpiękniejsze zakątki imprezowego miasteczka. Byliśmy na wycieczce - słynny punkt widokowy na skale, na której ciągle czeka Dona Marinera (żona rybaka) - znana rzeźba Ernesta Maragalla i zwiedzaliśmy średniowieczny zamek, z którego rozciąga się niepowtarzalnie cudowny widok na morze i całe Lloret de Mar.

Odwiedziliśmy Barcelonę  - stolicę Katalonii, która przyciąga nie tylko wyjątkową architekturą, ale także klimatycznymi uliczkami i ciekawymi muzeami. W czasie pobytu w Barcelonie zobaczyliśmny m.in. najsłynniejszą  ulicę La Rambla, Sagrada Familia (budowla w stylu Antoniego Gaudiego rozpoczęła się ponad 130 lat temu), a dla wszystkich fanów piłki nożnej Camp Nou. Wieczorem, po zachodzie słońca  mogliśmy ujrzeć słynne tańczące fontanny na wzgórzu Montjuic.

Kolejnego dnia popłynęliśmy statkiem do sąsiedniego miasteczka Tossa de Mar - słynnego kurortu na Costa Brava.  Miasto słynne ze swojej pięknie zachowanej starówki Vila Vella i fortyfikacji obronnych z XII w. Mieliśmy możliwość poplażowania i wykąpania się w innej części wybrzeża Costa Brava.

Dla bardziej odważnych i żądnych przygód była świetna zabawa w słynnym parku rozrywki Port Aventura – jednym z największych parków z Europie.

Ponadto codziennie bawiliśmy się w najlepszej dyskotece na całym wybrzeżu Costa Brava- TROPICS. To największa dyskoteka w mieście, w tętniącym życiem centrum, znani DJ-e z całego świata na pokładzie, 3 piętra i 4 sale z różnymi stylami muzycznymi i atmosferą. Niesamowite wrażenia i niezapomniana zabawa.

Dodatkowymi atrakcjami dla młodzieży były gry i zabawy na plaży: piłka siatkowa, zawody sportowe, baloniada i konkurs na najlepszego pływaka – oczywiście pod okiem naszego prywatnego ratownika WOPR.

Najwięcej emocji wzbudziła miejska gra terenowa, gdzie nasza młodzież musiała samodzielnie poruszać się po miasteczku i zdobywać odpowiedzi zgodnie z instrukcją. Podczas tej wyprawy uczestnicy mogli wykazać się znajomością obcych języków, a najbardziej językiem hiszpańskim, ponieważ musieli przeprowadzić wywiad z rodowitymi Hiszpanami. Radość i uśmiech na twarzach obozowiczów była nieoceniona.

Wakacje z (BUT-em) i wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną to nauka i zabawa w jednym. Atutem naszych obozów jest zadowolona młodzież i satysfakcja z pracy.

Nad bezpieczeństwem osób kąpiących się czuwali ratownicy wodni z WOPR w Chełmnie.

Jeśli marzysz o wspaniałej przygodzie w pięknym miejscu to zapraszamy z Nami! www.kochamwakacje.pl

Zobaczysz - moc wspomnień gwarantowana :-)

Jesteś zainteresowany / zainteresowana wakacjami w Hiszpanii, Bułgarii,  innym kraju? 

Nie zwlekaj - zadzwoń do nas - są jeszcze wolne miejsca na wakacje w 2019 roku.

Fotorelacja w załączeniu

Tekst i zdjęcia:

Anna Czubak

Franciszek Trzciński